Kraków

SKATING SCHOOL

KRÓTKO O NAS

szkoła SKATING SCHOOL

Aleksandra Majchrowicz – założycielka szkoły Skating School Pro-sport Kraków. Ola jest instruktorem, trenerem oraz przyjaciółką wszystkich dzieci. Od dziecka związana ze sportem. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Była zawodniczka narciarstwa alpejskiego, miłość do nart kontynuuje jako instruktor narciarstwa. Obecnie instruktor pływania, baby swim, aqua aerobicu , narciarstwa, a co najważniejsze instruktor jazdy na rolkach, gdzie uczy dzieci i dorosłych stawiać pierwsze kroki.
Sport to niewątpliwie jej życiowa pasja!
Przeprowadzone setki treningów i zajęć z dorosłymi oraz codzienna praca z najmłodszymi pozwoliła zdobyć bogate doświadczenie i wypracować swój model pracy.
Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona- kto zna ten wie.
To co wyróżnia Olę w pracy, to sposób podejścia do ucznia. Nawet najbardziej oporni przełamują własne bariery!
Ola zaprasza do wspólnych treningów i żartów!

Damian Majchrowicz – założyciel oraz instruktor szkoły Skating School Pro-sport Kraków. Damian od małego zakochany jest w sporcie. Absolwent Szkoły Sportowej oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie zajmuje się szkoleniem dzieci a także dorosłych z zakresu podstaw i doskonalenie pływania, jazdy na nartach a przede wszystkim jazdy na rolkach. Na co dzień pomaga ludziom w prawidłowym odżywianiu jako specjalista ds. odżywiania i suplementacji.
Uwielbia prace z dziećmi, jego uczniowie, których aktywizuje do zabawy mają zaledwie 2-3 latka. Sposób w jaki uczy i bawi się z najmłodszymi wypracował na wspólnych zajęciach, praktykach oraz szkoleniach, co przekłada się na niesamowity kontakt z dzieciakami.
Damian to świetny instruktor, nasz przyjaciel i motywator! Zaraża sportem dzieci i dorosłych poprzez swoje udziały w biegach ulicznych i zawodach triathlonowych! Praca, wspólne treningi oraz nauka z najmłodszymi sprawia mu wiele radości i satysfakcji!
Damian to osoba, której śmiało możesz powierzyć siebie jak również swoje dziecko.

galeria zdjęć

KADRA

Licencjonowany instruktor Aleksandra Majchrowicz

Narodowość
polPolska
Szkółka Rolkowa
Skating School Pro-sport Kraków
Wiek
30

Licencjonowany instruktor Damian Majchrowicz

Narodowość
polPolska
Szkółka Rolkowa
Skating School Pro-sport Kraków
Wiek
30