CHORZÓW / CZĘSTOCHOWA

Figulina Rolki

KRÓTKO O NAS

„i nigdy nie daj sobie wmówić, że czegoś nie potrafisz...".

Jesteśmy zafascynowani  na sto procent sportem; w każdym wydaniu i w każdej postaci. Osiągamy sukcesy mniejsze i większe. Trening wpisany mamy w regularny plan dnia, a nauka i kształcenie – w tym zakresie – młodszych pokoleń nie schodzi z tapety w życiu zawodowym i prywatnym. Marzenia z rolkami w tle –  dla nich postanowiliśmy stworzyć oazę aktywności.

Szkoła jazdy na rolkach Figulina Rolki „i nigdy nie daj sobie wmówić, że czegoś nie potrafisz…”.

Prowadzimy zajęcia już z najmłodszymi dziećmi. Wspieramy ich rozwój poprzez ruch, zabawę, muzykę i sport. Każde nasze zajęcia mają zapewnić dziecku niesamowitą zabawę, ale naszym głównym celem jest wyrobienie w kursantach zdrowych nawyków będących podstawą do rozwijania pasji w życiu dorosłym. FIGULINA to miejsce, w którym uczymy całe rodziny aktywnie spędzać czas.

Kasia – instruktor sportów wrotkarskich oraz narciarstwa – narty zjazdowe, rolki, skialpinizm, cross, bieganie  i miłość do sportu to co lubię i  realizuję na codziennych treningach. Możesz liczyć na moje wsparcie.

Roman – instruktor sportów wrotkarskich i narciarstwa – narty zjazdowe, rolki,  tenis i to co umila czas wolny. Maluchy to moja specjalność, bo sam chciałbym być dzieckiem.

KONTAKT : 505 872 103
KADRA

Instruktorzy szkółki