ruda śląska

free skater

KRÓTKO O NAS

Uczymy od podstaw po zaawansowane tricki freestyle slalomu.

Weronika Giża – instruktor jazdy na rolkach z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich (PZSW). Certyfikowany instruktor jazdy na łyżwach. Studiuje wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów, doświadczenie w prowadzeniu zajęć zdobywała już w wieku 14 lat pomagając w organizacji i prowadzeniu wydarzeń rolkowych/łyżwiarskich. Łączy wiedzę z różnych dyscyplin m.in. jazdy miejskiej, jazdy szybkiej, jazdy figurowej i hokeja, jednak specjalizuje się w treningach freestyle slalomu. Od 2018 roku jest członkiem Night Skating Katowice Team. Aktualnie organizuje i prowadzi wydarzenia w kilku miastach na Śląsku.
 
Mamy własny program, który zakłada, że wszystkie elementy składające się na płynność jazdy i poczucie bezpieczeństwa muszą wejść w nawyk. W praktyce oznacza to, że na zajęciach najpierw wprowadzamy nowy element jazdy i uczymy się techniki a następnie wykorzystujemy nowo nabyte umiejętności podczas starannie dobranych do tematu lekcji gier, zabaw i konkurencji drużynowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma miejsca na nudę. Nawet dzieci w wieku 4 lat nie tracą zainteresowania lekcją przez całą godzinę.
 
Naszym celem jest pokazanie, że każdy niezależnie od wieku i doświadczenia może nauczyć się jazdy na rolkach i łyżwach. Stawiamy na zajęcia, w których może uczestniczyć cała rodzina, dlatego zajęcia grupowe odbywają się zawsze w kilku grupach w tym samym czasie.
 
KADRA

Instruktorzy szkółki