O NAS

SZKOŁY
ROLKOWE

Na tej stronie znajdziesz pokaźną bazę sklepów i szkółek rolkowych działających w Polsce. Możesz zapoznać się z datami warsztatów rolkowych, szkoleń, kursów, lokalnych wydarzeń czy zawodów. Każda szkółka zrzeszona w tym projekcie działa legalnie, ma licencjonowanych instruktorów z doświadczeniem oraz odpowiednie ubezpieczenie. Udostępniamy cenniki usług, pomocne linki, filmy instruktażowe i wiele innych przydatnych rzeczy każdemu rolkarzowi. Na pamiątkę pozostawimy też foto-relację z różnych wydarzeń rolkowych.

W zakładce sklepy znajdziesz najlepsze sklepy w Polsce oferujące sprawdzone marki sprzętu oraz wyśmienite doradztwo w tym zakresie. Masz więc możliwość podjąć świadomą decyzję o rozpoczęciu kursu, szkolenia czy bezpiecznie przetestować rolki pod okiem instruktora, a także dobrać kompletny sprzęt najwyższej jakości.

Zainteresowani o nas

OPINIE

Damian Obtułowicz

Dołączyłem do projektu ze swoją szkółką rolkową i niezmiernie się cieszę, że możemy być jego częścią. Pakiet korzyści oraz wsparcie jakie otrzymaliśmy z pewnością przyczyni się do rozwoju naszej szkółki. Polecam wszystkim niezdecydowanym.