Tarnowskie Góry

Rolkowo

KRÓTKO O NAS

szkoła rolkowo

Jesteśmy grupą Skaterów/Rolkarzy, obojętnie co by to nie znaczyło łączy nas pasja do jazdy na rolkach. Ale może od początku. Szkółka na Rolkach „Rolkowo” powstała w 2017 roku.

Początkowo do naszej szkółki uczęszczało 20 osób, które podobnie jak my mieli pasję do jazdy na rolkach. W ramach Rolkowo prowadzone są zajęcia z nauki jazdy dla początkujących oraz średniozaawansowanych.

Dla osób już jeżdżących prowadzimy sekcję jazdy agresywnej (wyczynowej).

Od 2019 roku Szkółka na Rolkach „Rolkowo” posiada własny kryty obiekt przystosowany do trenowania oraz nauki jazdy na rolkach „RolkowoPark”, który dostępny jest przez okrągły rok.

Nasza kadra składa się z certyfikowanych trenerów oraz instruktorów jazdy na rolkach Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

„Rolkowo” oraz „RolkowoPark” uzyskało rekomendacje Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich jako spełniających odpowiednie wymagania do szkolenia osób w zakresie doskonaleia i nauki jazdy na rolkach.

Od 2018 roku Szkółka na Rolkach „Rolkowo” prowadzi fundusz stypendialny dla szczególnie utalentowanych rolkarzy obejmując ich wsparciem materialnym oraz merytorycznym.

Rolkowo to: Michał, Darek, Ela, Adam, Mateusz, Ania i Kasia

galeria zdjęć

KADRA